Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Soprana Personnel International"
Daugiau apie įmonę »

Darbas virėjams (-oms) ir virtuvės šefams Norvegijoje

Užsienis: Norvegija - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo pobūdis

Siūlome virėjams (-oms) ir virtuvės šefams darbą Skandinavijos viešbučių restoranuose. Didžioji darbo dalis būtų A La Carte restoranuose, taip pat atsižvelgiant į turimą patirtį - ir pusryčių bufetuose.

Tu dirbsi komandoje kartu su 3-8 kolegomis ir būsi atsakingas(-a) už aukštos kokybės karštų ir šaltų patiekalų gamybą. Virtuvės patiekalai: europietiška ir skandinaviška virtuvė.
Virtuvės šefams (-ėms) papildoma atsakomybė bus produktų užsakymai, darbo grafikų sudarymai, kolegų darbo ir patiekalų gamybos kokybės užtikrinimas.

Darbo pradžia nuo balandžio-gegužės iki rugsėjo-spalio mėn. su galimybe likti dirbti nuolat.

Taip pat yra galimybė dirbti trumpesnį 2-3 mėn. laikotarpį, todėl jei turite konkrečių klausimų ir susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir rasime abiems pusėms tinkantį geriausią sprendimą.

Reikalavimai

  • virėjo/šefo patirtis restorane,
  • būtinas anglų kalbos mokėjimas,
  • atsakingumas, kruopštumas ir atsidavimas darbui,
  • komandiškumas, univeralumas bei tarpkultūrinė patirtis,

Patirtis Skandinavijos viešbučiuose ir/ar buvusių darbdavių rekomendacijos - privalumas!

Mes jums siūlome

Mes siūlome darbo užmokestį NUO 2100 eur./mėn., taip pat apmokame kelionės, apgyvendinimo (dažniausiai apgyvendiname atskirame kambaryje su internetu) bei maitinimo išlaidas bei apdraudžiame papildomu privačiu sveikatos draudimu.

Jei turite klausimų ar norite kandidatuoti, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais: Darius , +47 , arba skype info.soprana.
UAB "Soprana Personnel International"

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:

Panašūs skelbimai: