Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Ham-Log-Gruppe“
Daugiau apie įmonę »

Darbas Vokietijoje 1300-2000 Eur.

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Ham-Log-Gruppe“

Darbo pobūdis

Artėja darbų sezonas - siūlome darbus į šias pozicijas:
Krovėjai - rūšiuotojai (-os) sulčių sandėlyje;
Tuščios taros rūšiuotojai (-os);
Prekių surinkėjai (-os).

Reikalavimai

Ištvermė, spartus darbo tempas;
Fizinio darbo patirtis (privalumas);
Be žalingų įpročių;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas);

Dėl smulkesnės informacijos apie apgyvendinimo ir darbo sąlygas kreipkitės į mūsų atrankų vadovus.

Mes jums siūlome

Darbo sąlygos:
Pasirašomos vokiškos ilgalaikės darbo sutartys ir suteikiamos visos socialinės garantijos (vaiko pinigai, pensijos kaupimas ir kt.)
Laiku mokamas atlyginimas - nuo 1500 EUR ( į rankas ) ir nuo asmeninių rezultatų priklausantys priedai, kompensacijos.
Suteikiamas apgyvendinimas su visais patogumais, internetu netoli darbo vietos (iš darbo užmokesčio atskaičiuojama 100-120 Eur/mėn. komunalinių paslaugų mokestis).
Suteikiami darbo rūbai, išskyrus avalynę, už kurią apmokama (po 3 darbo mėnesių pervedama į Jūsų banko sąskaitą kartu su darbo užmokesčiu 40 Eur).
Kompensuojama pirma kelionė iš Lietuvos į Vokietiją (po 3 darbo mėnesių pervedama į Jūsų banko sąskaitą kartu su darbo užmokesčiu 100 Eur).

Įdarbinimas nemokamas
Daugiau informacijos apie siūlomas darbo vietas, gyvenimo sąlygas Jums suteiks personalo skyriaus darbuotojai, kontaktai:
Tel.: +370 694 06568 / +370 688 09066 / +370 614 98905

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Ham-Log-Gruppe“

Mes, HAM-LOG-GRUPPE, UAB, esame Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai – lietuviai, visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams.

hamlog.lt/
informacija apie UAB „Ham-Log-Gruppe“
1535 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Kiti įmonės darbo skelbimai: