Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Darbininkas baldų gamyboje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbininkų baldų gamyboje: baldų apmušėjų, stalių, siuvėjų, audinių sukirpėjų.

BALDŲ APMUŠĖJAI
  • baldų apmušimas medžiaga;
  • sandėlio darbai;
  • tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • svarbu noras dirbti ir mokytis šioje srityje.

STALIAI
  • darbas prabangių baldų gamybos skyriuje;
  • reikalinga patirtis baldų gamyboje.

SIUVĖJAI
  • ieškomi siuvėjai, turintys konstruktavimo pagrindus;
  • reikalinga siuvėjo kvalifikacija;
  • konstruktavimo pagrindai;
  • patirtis baldų gamyboje.

AUDINIŲ SUKIRPĖJAI
  • audinių sukirpimas ir paruošimas tolesniems gamybos procesams;
  • reikalinga patirtis ar noras mokytis šioje srityje.

Darbo laikas: I pamaina: 07:30- 15:30 val., II pamaina: 15:30- 22:30 val.
Darbo vieta: Žarijų g., Vilnius

Reikalavimai

  • noras dirbti ir mokytis šioje srityje;
  • patirtis baldų gamybos įmonėje (privalumas).

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • kolegas mielai apmokančius naują darbuotoją;
  • atlyginimą priklausantį nuo išdirbio.

UAB "RJF Baltic"

UAB "RJF Baltic" - inovatyvi personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Prašome kreiptis tik kandidatus, atitinkančius visus keliamus reikalavimus.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos rasite: www.cvlietuva.eu