Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

DARBO PASIŪLYMAS STUDENTAMS!

790-1130 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • lentynų papildymas prekėmis
  • švaros ir tvarkos palaikymas prekybos salėje
  • mandagus ir paslaugus klientų aptarnavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis išsilavinimas
  • greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingumas, fizinė ištvermė
  • geri bendravimo įgūdžiai

Mes Jums siūlome

  • darbą stabilioje kompanijoje
  • lankstų darbo grafiką ir galimybę derinti darbą su studijomis
  • priedus už sėkmingus Jūsų ir Jūsų komandos darbo rezultatus
  • vaikų atlygintiną užimtumą vasaros atostogų metu
  • dovanas švenčių proga
  • nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas , adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: .

Atlyginimas

790-1130 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
2014 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
2972
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1264 €
25% uždirba 1264-1626 €
25% uždirba 1626-2220 €
25% uždirba nuo 2220 €