Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
ESTATEGURU OÜ
Daugiau apie įmonę »

Marketingo specialistas fin-tech startuolyje

Vilnius - ESTATEGURU OÜ

Darbo pobūdis

Fin-tech šiomis dienomis maudosi šlovės spinduliuose ir ne veltui: Lietuva deda pastangas, kad būtume parraukia šalimi finansinių technologijų startuoliams, įmonėms. Pasaulio naujienų portalai vis skelbia fin-tech srities naujienas, tad nenuostabu, kad daugelis nori būti to dalimi. Ar nori ir Tu?
  • Darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros nuotaikos, kavos (kuri pas mus nemokama, Huracan!) bei pokalbių: apie fin-tech, nekilnojamo turto ir apskritai, kaip užkariauti Pasaulį.
  • Komunikacija su klientais neabejotinai yra vienas iš dalykų, be kurių neapsieina mūsų diena - neapsieis ir Tavo!
  • Investuotojai yra ne tik naujųjų laikų super herojai, bet ir mūsų partneriai, su kuriais taip pat stengiamės tiek užmegzti, tiek palaikyti ryšį.
  • Marketingo projektai, įdomūs marketingo projektai, yra viena iš mūsų komunikacijos krypčių, todėl Tu ne tik juos kuruosi, bet ir siūlysi idėjas.
  • Facebook'as, Instagram'as, PR'as. Aktyvus socialinių tinklų naudotojimas pas mus yra sveikintinas ir laukiamas.

Reikalavimai

Jeigu Tu:
  • Žinai, kaip veikia skaitmeninis marketingas,
  • Mėgsti susiplanuoti dienotvarkę ir nepervertini savo galimybių,
  • Ne tik nori išmokti daug naujo, bet ir mokaisi, o Tavo naršyklėje - ne tik Delfi ar 15min.

Įmonė siūlo

Kaip jau minėjome, darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros kavos. Įsikūrę mes esame naujame, moderniame biurų pastate ir skirsime Tau atskirą darbo vietą, taip pat turėsi galimybę naudotis coworking’o erdve, susitikimų kambariais, patogiomis telefono “būdelėmis” - kad niekas nemaišytų tam svarbiam, milijono eurų vertės pokalbiui.

Atlyginimas

Derybų klausimas

ESTATEGURU OÜ

EstateGuru yra lyderiaujanti sutelktinio finansavimo platforma, veikianti trijose Baltijos šalyse.

Esame įsitvirtinę Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o mūsų suteiktų paskolų portfelis, jau perkopęs 65 milijonus eurų, parodo įmonės statusą bei augimą. Pastarasis - itin įspūdingas, siekiantis 300% per metus.

Aktyviai veikiame Baltijos šalyse bei Suomijoje ir Ispanijoje, o artimiausios plėtros planuose - dar kelios ES šalys.