Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „EKOBAZĖ“
Daugiau apie įmonę »

Darbų saugos specialistas

1300-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „EKOBAZĖ“

Darbo pobūdis

Darbų saugos dokumentų tvarkymas. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto funkcijų vykdymas (profesinės rizikos vertinimo organizavimas, darbuotojų mokymai saugos ir sveikatos klausimais ir kt.); Nelaimingų atsitikimų darbe bei profesinių susirgimų aplinkybių bei priežasčių analizė; Prevencinių priemonių nelaimingiems atsitikimams darbe pasiūlymų teikimas; Darbuotojų saugos ir sveikatos būklės vidinės kontrolės vykdymas; Pagrindinė darbo vieta Vilnius, bet tikimės, kad esate mobilus, nes teks aptarnauti ir mūsų padalinius.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštesnysis
Profesija: Darbų saugos inžinierius
Patirtis: nuo 2 metų
Sugebėjimai: turi vairuotojo teises, darbo kompiuteriu įgūdžiai, darbų saugos instrukcijų žinojimas
Papildomi sugebėjimai: Mokyklos ar mokymo įstaigos išduotas pažymėjimas, patvirtinantis gebėjimą dirbti darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu visų ekonominės veiklos rūšies įmonėse.
Vairuotojo pažymėjimas: B, pageidaujama turėti nuosavą automobilį

Mes jums siūlome

Darbdavio įsipareigojimai: maitinimas, draudimas, kelionių į/iš darbo išlaidos

Atlyginimas

1300-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „EKOBAZĖ“

UAB „EKOBAZĖ“

Darome tai, ką išmanome geriausiai.


Dešimtus veiklos metus skaičiuojanti UAB „Ekobazė“ savo veiklą pradėjo nuo antrinių žaliavų surinkimo Vilniaus regione, Vievyje pastačius pirmąją rūšiavimo liniją. Paslaugų spektras bei geografinės aptarnavimo galimybės augo kartu su didėjančiu klientų bei partnerių skaičiumi.

Šiandien įmonė pagal surenkamų antrinių žaliavų kiekį yra viena pirmaujančių Lietuvoje bei teikia kompleksines antrinių žaliavų ir kitų atliekų tvarkymo paslaugas.

Klientams taip pat pradėtos siūlyti stambiųjų, statybinių atliekų, padangų, pavojingų atliekų tvarkymo, dokumentų naikinimo bei kitos paslaugos.

Įmonė konsultuoja ir padeda įgyvendinti techninius atliekų tvarkymo projektus.

UAB „Ekobazė“ turi filialus Vievyje, Vilniuje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje, taip pat dukterinę įmonę Latvijoje.

Teikti kokybiškas paslaugas ir pelnyti klientų pasitikėjimą, padeda sugebėjimas greitai priimti nestandartinius sprendimus, prisitaikant prie skirtingų klientų poreikių. Aktyviai veikloje dalyvaujantys akcininkai bei suburta rinkos specialistų komanda, leidžia įmonei veikti sparčiai ir tiksliai.
informacija apie UAB „EKOBAZĖ“
1053 €
Vid. atlyginimas bruto
193
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 687 €
25% uždirba 687-965 €
25% uždirba 965-1277 €
25% uždirba nuo 1277 €

Panašūs skelbimai: