Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Mikludava“

Darbų vadovas lauko inžineriniai tinklai

Marijampolė - UAB „Mikludava“

Darbo pobūdis

Lauko inžinerinių tinklų statybos vykdymas (vandentiekis, nuotekos).
Darbo organizavimas
Projekto eigos planavimas
Privalomų statybos dokumentų objekte pildymas ir administravimas;

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Motyvuojantį atlyginimą
Draugišką kolektyvą
Darbą perspektyvioje įmonėje su galimybe kilti karjeros laiptais

UAB "Mikludava" dirba lauko inžinerijos tinklų statybos bei vidaus ir lauko inžinerijos prekybos srityse.
UAB "Mikludava" vykdo darbus su tokiais užsakovais kaip UAB "Vilniaus vandenys", UAB "Kauno vandenys" ir kt., taip pat dirba su partneriais subrangoje.
informacija apie UAB „Mikludava“
984 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-838 €
25% uždirba 838-1020 €
25% uždirba nuo 1020 €