Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

GAMYBOS VADOVAS (ŠVOK VN)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, kuris turėdamas pakankamą kompetenciją vidaus inžinerinių sistemų srityje (ŠVOK VN ŠP) atsakingai ir savarankiškai kontroliuotų ir valdytų įmonės vykdomus objektus, siekdamas užtikrinti objektų planuojamą pelningumą, atlikimą kokybiškai, laiku ir laikantis patvirtintų projektų.
Darbas komandoje su darbų vadovais, projektų inžinieriais ir tiekimo vadovu.
Darbas su Užsakovais, atstovaujant įmonės interesus vykdomuose objektuose. Papildomų užsakymų vykdomuose objektuose inicijavimas, suderinimas su užsakovais.
Grafikų su darbų vadovais sudarymas, vykdymo kontrolė. Resursų (darbininkų, mechanizmų) efektyvaus panaudojimo kontrolė objektuose.
Darbuotojų priskyrimas objektams, paskirstymo objektuose kontrolė, dalyvavimas naujų darbuotojų atrankoje.
Vykdomų darbų kokybės kontrolė.
Reikalingų subangovų paieškos organizavimas, atranka pagal tinkamus kriterijus.

Reikalavimai

Inžinerinis išsilavinimas,
Statybos, gamybos bei technologinių procesų išmanymas, šių procesų organizavimo metodų žinojimas,
Darbo patirtis darbų vadovavime pastatų inžinerinių sistemų montavimo srityje (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų, ŠP),
Stiprūs darbų planavimo, organizavimo, administravimo ir vadybos įgūdžiai,
Darbas kompiuteriu, MS Office, Autocad, brėžinių skaitymas,
Greita orientacija, savarankiškumas,
Optimizmas ir pozityvus mąstymas.
Privalumai:
Ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas.

Mes jums siūlome

Stabilų konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo rezultatų,
Savarankišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje,
Visas darbui reikalingas priemones, automobilį,
Tobulėjimo galimybes, mokymus.

Atlyginimas

800–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Versitus"

Įmonė sėkmingai vykdo inžinerinių sistemų projektavimą, montavimą ir techninį aptarnavimą.
Specializuojasi šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų sistemose.
Į savo komandą ieško ir kviečia energingus ir atsakingus specialistus.
Įmonėje vid. atlyginimas 645€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)