Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Byggprojekt i Nacka AB
Daugiau apie įmonę »

Darbu vadovas

20-35 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Švedija - Byggprojekt i Nacka AB

Darbo pobūdis

Vadovavimas 20 zmoniu grupei, darbu paskirstymas, mokejimas skaityti is breziniu,

Reikalavimai

privalumas anglu kalbos zinios

Mes jums siūlome

patrauklu atlygima, valdiska automobili, gyvenimo ploto suteikima

Atlyginimas

20-35 €/val. neatskaičius mokesčių

Byggprojekt i Nacka AB - tai specializuota statybos imone, dirbanti Skandinavijos rinkoje bei teikianti platu statybos paslaugu spektra:
  • Statybos darbai: imone stato pramoninius, visuomeninius, komercinius, gyvenamuosius (individualius ir daugiabučius) mūrinius, karkasinius, infrastrukturos ir kitus specializuotus pastatus nuo pamatu iki rakto
  • Remonto darbai: imone atlieka pastatu renovacija, rekonstrukcija, apšiltinima, vidaus ir lauko apdaila, interjero ir eksterjero irengima, stogu konstrukciju montavima, dengima ir remonta, santechnikos darbai.
  • Lauko gerbuvis: lauko gerbuvio dangu irengimas.
Nuolatinio tobulejimo deka Byggprojekt i Nacka AB uztikrina auksciausią statybos darbu kokybe ir efektyvu poreikiu tenkinima.
Byggprojekt i Nacka AB dirbdama statybu sektoriuje siekia:
  • Buti atvirais rinkos naujovems, remti kurybiskuma bei skatinti progresa
  • Buti aktyviais visuomeninio gyvenimo dalyviais, prisiimti atsakomybe uz mus supanciu zmoniu gerove
  • Buti pavyzdziu jaunoms verslo bendrovems
  • Buti saziningu ir patraukliu darbdaviu
  • Mokyti ir motyvuoti talentingus ir saziningus zmones
Labai noretumeme kad susisiektumete su mumis telefonu