Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Statel“

Darbų vadovas

2500-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Statel“

Darbo pobūdis

Šviesolaidinių, inžinerinių tinklų statyba.
Darbai susiję su asfaltavimu, trinkelėmis, dangų atstatymu.
Vadovavimas žmonių komandoms.
Dokumentacijos, ataskaitų ruošimas.
Bendravimas su užsakovu.
Projekto valdymas, darbų planavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Vokiečių kalba (esant norui ir turint pagrindus - suteikiama galimybė mokytis/tobulėti);
Panaši darbo patirtis (privalumas);
Šviesolaidinių kabelių montavimo technologijų išmanymas (privalumas);
Kelių statybos darbų išmanymas (privalumas);
Kitų užsienio kalbų mokėjimas (privalumas);
Planavimo įgūdžiai, organizuotumas ir atsakingumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje;
Turintys žalingų įpročių - nepageidaujami.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Darbinį automobilį;
Nemokamą apgyvendinimą;
Karjeros galimybes;
Vokiečių kalbos kursus.

Atlyginimas

2500-4000 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas. Su perspektyva didėti

Įmonė UAB "Statel" įkurta 2009 metais, ir nuo to laiko sėkmingai vysto savo veiklą telekomunikacijų tinklų projektavimo, statybos, montavimo ir remonto srityse Lietuvoje ir Vokietijoje
informacija apie UAB „Statel“
2195 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.