Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Nomera“

Darbų vadovas (vidaus darbai)

1500-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nomera“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, norinčio dirbti veiklioje ir į tikslą orientuotoje komandoje. Pas mus nėra perteklinės biurokratijos, sprendimus priimame operatyviai ir girdime vieni kitus bei savo klientus.

Darbų vadovo pagrindinės funkcijos:
  • darbų organizavimas ir koordinavimas statybvietėse
  • atliekamų darbų kontrolė
  • ataskaitų ir aktų ruošimas
  • statybos darbų žurnalo pildymas
  • darbo grafikų / tabelių sudarymas ir pildymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbų vadovo darbo patirtis
  • Ypatingo statinio statybos darbų vadovo atestatas
  • Projektų (brėžinių) skaitymo gebėjimai
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Konkurencingą, iki 4000 eur (atskaičius mokesčius) darbo užmokestį, priklausantį nuo atliktų darbų rezultato
Tarnybinį automobilį ir visas kitas darbui reikalingas priemones
Apgyvendinimą darbuotojams, atvykusiems iš kitų miestų
Veiklią draugišką ir padedančią komandą

Atlyginimas

1500-4000 €/mėn. į rankas

UAB "Nomera" - statybos ir apdailos darbais užsiimanti kompanija, dirbanti tiek rangos, tiek subrangos pagrindais, bendradarbiaujanti su stambiomis statybinėmis bendrovėmis ir įgyvendinanti projektus nuo pirminės idėjos iki galutinio objekto pridavimo.
informacija apie UAB „Nomera“
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.