Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltijos pašvaistė“

Darbų vadovas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos pašvaistė“

Darbo pobūdis

  • statybos darbų organizavimas ir priežiūra;
  • personalo (statybininkų) poreikio nustatymas ir kontrolė;
  • statybos medžiagų poreikio nustatymas ir kontrolė;
  • bendradarbiavimas su subrangovais bei jų atstovais;
  • vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei, darbo kontrolė ir koordinavimas;
  • saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, higienos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi kontrolė
  • darbas visoje Lietuvoje (įmonės administracija Vilniuje)

Reikalavimai darbuotojui

  • išsilavinimas statybų sektoriuje;
  • mokėti dirbti su programomis, kurios būtinos darbui statybos sektoriuje, pvz. AutoCad ir kt.;
  • patirtis statybos sektoriuje;
  • geri bendravimo, organizaciniai, vadovavimo komandai ir savarankiško darbo gebėjimai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • rusų kalbos mokėjimas;
  • kvalifikacijos atestatas

  • kvalifikaciją ir sugebėjimus atitinkantį konkurencingą atlyginimą ir motyvacinius priedus;
  • asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • visas darbui reikalingas priemones, tame tarpe pagal poreikį įmonės automobilį;
  • darbas su savo darbą išmanančiais profesionalais.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Baltijos pašvaistė“ – tai nuo 2002 metų sėkmingai statybų srityje dirbanti įmonė, atliekanti visus statybos, rekonstrukcijos bei renovacijos darbus.
Paslaugos apima:
  • įvairios paskirties objektų statybos darbus,
  • pastatų restauravimą ir atnaujinimą,
  • gelžbetonio konstrukcijų įrengimą,
  • mūrijimo darbus,
  • metalo konstrukcijų montavimą,
  • stogų įrengimo darbus,
  • fasadinę ir vidinę apdailą,
  • lauko inžinerinių tinklų ir aplinkos tvarkymą,
  • hidroizoliavimo (injektavimo) darbus.

informacija apie UAB „Baltijos pašvaistė“
3204 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2536 €
25% uždirba 2536-3032 €
25% uždirba 3032-3420 €
25% uždirba nuo 3420 €