Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Falc Service“

DARBŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Falc Service“

Mūsų pasiūlymas

Prisijunkite prie patikimos ir sėkmingos įmonės, priklausančios įmonių grupei, komandos. Siūlome ilgalaikės karjeros perspektyvas, galimybę nuolat gilinti savo žinias, įdomias užduotis. Žadame palaikančius kolegas, profesionalius vadovus, patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbui priemones, įskaitant tarnybinį automobilį; subalansuotą darbo krūvį, sąžiningą atlyginimą ir motyvacijos priemones.
Aptarkime pasiūlymą išsamiai - siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe padėsite darbų vadovui organizuoti komandos darbus: bendrausite už užsakovais, sužinosite reikiamą informaciją, pasirūpinsite brėžiniais ir jų perdavimu montuotojams. Prieš komandos darbus apsilankysite objekte ir kontroliuosite, ar objektas paruoštas montažui. Pagelbėsite aprūpinti komandą reikalingomis montažui medžiagomis, parinksite patikimiausius tiekėjus ir nupirksite reikiamus dalykus, drabužius montuotojams ir pan. Projekto eigoje kartu su darbų vadovu ruošite darbų grafikus ir jų atnaujinimus. Laiku informuosite darbų vadovą apie pasikeitimus ir žingsnis po žingsnio artėsite prie sekančio karjeros laiptelio. Bet apie tai - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad esate atsakingas, bendraujantis, kruopštus, rezultato siekiantis žmogus, kuriuo galima pasitikėti, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galėtumėt susikalbėti anglų bei rusų k. (kai kurie klientai kalba angliškai, kai kurie kolegos – rusiškai). Jūsų aukštąjį išsilavinimą ir panašaus darbo patirtį vertinsime kaip privalumus.
Jei norėtumėt išmokti daug, tapti darbų vadovu patikimoje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
UAB „Falc Service“

UAB „Falc Service“

UAB „Falc Service“ – tai įmonių grupės IDN Group kompanija, vienijanti profesionalų komandą. Teikiame sandėliavimo, baldų montavimo bei pervežimo paslaugas, esame vertinami savo klientų jau daugiau nei 12 metų ir didžiuojamės sėkmingais projektais įvairiose užsienio šalyse. Laikomės aukščiausių kokybės standartų.
Daugiau apie mus skaitykite mūsų internetinėje svetainėje
Kviečiame darbui šioje pozicijoje:
informacija apie UAB „Falc Service“
1388 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.