Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „CONSTRO“

Darbų vykdytojas

Užsienis: Norvegija - UAB „CONSTRO“

Darbo pobūdis

Ieškome darbų vykdytojo bendrastatybiniams, elektros montavimo, instaliavimo darbams vykdyti Norvegijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Norvegų kalbos mokėjimas;
  • Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis vadovaujamoje srityje;
  • Planų ir schemų skaitymas ir supratimas;
  • Gebėjimas organizuoti darbus, koordinuoti darbuotojus;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.).

Įmonė siūlo

  • Norvegišką atlyginimą;
  • Norvegiškas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes;
  • Apmokame ir suteikiame apgyvendinimą;
  • Suteikiame transportą, apmokame komandiruotės išlaidas;
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones;
  • Apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų darbe.

Įsikūrę 2008-aisiais metais, šiandien esame tapę sertifikuota pramoninės statybos, metalo konstrukcijų, vamzdynų sistemų, laivų statybos ir remonto, elektros inžinerijos srityse veikiančia įmone. Augant paslaugų įvairovei, personalui ir jo kvalifikacijai bei gamybos apimtims galime aptarnauti vis daugiau skirtingų šalių Europoje ir Azijoje.

Veiklos sritys:
  • Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba.
  • Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai.
  • Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai.
  • Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.
  • Laivų statybos ir remonto darbai.
  • Elektros inžinerijos darbai.
informacija apie UAB „CONSTRO“
1860 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
183
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1525 €
25% uždirba 1525-1525 €
25% uždirba 1525-1640 €
25% uždirba nuo 1640 €