Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Íslensk Verkmiðlun

DARBUOTOJAI (BETONO FORMOS/ARMATŪROS RIŠIMAS)

3230 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Islandija - Íslensk Verkmiðlun

Darbo pobūdis

DARBO VIETA - Islandija, Reykjavikas ( Islandiška darbo sutartis )

Ieškome darbuotojų įvairiems darbams.

Patirtis nėra būtina.

Privalumas jei turite šios patirties:
  • BETONO FORMŲ LIEJIMAS
  • ARMATŪROS RIŠIMAS
  • VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS

Pasiulymą pateiksime pagal kiekvieno kandidato patirtį bei jūsų lukesčius.

Nuolat turime pasiūlymų suteikdami puikias darbo ir gyvenimo sąlygas

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas

Kruopštumas

Teigiamas požiūris į save, kolegas ir darbdavį.

Detalesnė informacija

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Islandiška darbo sutartis.

Visos soc. garantijos.

Apgyvendinimas.

Automobilis/kuro kortelė.

Atlyginimas

3230 €/mėn. į rankas
ATLYGINIMAS Į RANKAS ( PO VISKO - MOKESČIŲ, APGYVENDINIMO, AUTOMOBILIO IR T.T )

Our main objective is to provide the best service available to both our customers and employees.

We measure our success in our people, therefore our most important goal is to make sure that our employees are happy and content during their work and stay in Iceland.