Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
GARANT GROUP

DARBUOTOJAI (-os) Suomijoje (Hanko)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

Įvairūs montavimo, instaliavimo darbai (vamzdžiai, kabeliai).

Darbų trukmė/cikliškumas – 2 mėnesiai darbo – 1 savaitė namuose.
Darbo dienos – pirmadienis - šeštadienis, sekmadienis – ne darbo diena.

Suteikiami darbo rūbai, avalynė, visos reikalingos apsaugos priemonės, apgyvendinimas, transportavimas iš/į projekto vietą.

Darbo sutartis - terminuota - projektinė (iki projekto pabaigos, preliminariai 2 mėn.). Galimybė likti dirbti įmonėje pagal neterminuotą darbo sutartį.

Planuojama darbų pradžia – balandžio mėnuo (atsižvelgiant į karantino ribojimus Lietuvoje ir Suomijoje).

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
+ dienpinigiai pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytą tvarką.
GARANT GROUP

GARANT GROUP

UAB „Garant Service“ atlieka laivų pagrindinių ir pagalbinių variklių, laivų ir kranto pramonės objektų įrangos remonto darbus, projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius pagal individualius užsakovo poreikius. Įmonė savarankiškai arba kartu su partneriais dalyvauja stambiuose laivų modernizavimo projektuose, kapitaliniuose laivų remontuose ir naujos įrangos integravimo projektuose.
Įmonės stiprioji sritis: įvairių remontų atlikimas mobiliųjų inžinierių specialistų brigadų pagalba užtikrinant nepertraukiamą laivo eksploataciją. Mobiliosios inžinierių specialistų brigados parenkamos pagal kliento poreikį ir remonto pobūdį kartu organizuojant ir mobilių specialių įrankių siuntimą specifinių remontų atlikimui. Mobilios inžinierių specialistų brigados gali atlikti įvairaus sudėtingumo darbus bet kuriame pasaulio uoste ar laivo perėjimo metu neribojant laivo veiklos.
UAB „Garant Service“ teikia paslaugas bei prekes laivybos ir pramoniniams sektoriams krante ir jūroje, taip pat jūrinėms platformoms.
Pranašumą ir patrauklumą įmonei teikia ilgalaikė patirtis, patyrusi sertifikuotų inžinierių komanda, galinti suprasti kliento poreikius ir teikti paslaugas visą parą bet kurioje pasaulio vietoje.
UAB „Garant Service“, būdama Garant Group įmonių grupės nare, taip pat gali pasiūlyti ir kompleksinių paslaugų teikimą kartu su kitomis Garant Group įmonėmis.

Jus taip pat gali sudominti: