Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Darbuotojai prie šviesolaidžio Vokietijoje

2400-3499 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - UAB „Bauema“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuotų darbuotojų šviesolaidžio klojimo darbams Vokietijoje: ekskavatorininkų (ekskavatoriai iki 2.7t), asfaltuotojų, trinkelių klojėjų, pagalbinių darbininkų ir darbščių žmonių, norinčių dirbti ir užsidirbti.

Statybvietės paruošimas darbams ! (Kelio ženklų, tvorų, gairių išdėstymas)
Tranšėjų kasimas (asfaltas, trinkelės, žalia veja)
Pagrindų pasiruošimas (trinkelėms, asfaltui)
Įvadų kasimai, įgrežimai į/po pamatu.
Gerbūvio atstatymo darbai

Reikalavimai darbuotojui

Pats svarbiausias reikalavimas - motyvacija dirbti ir užsidirbti.
Fizinė ištvermė.
Dirbti atsakingai
Mokėjimas dirbti komandoje.

Specialistų turime daug. Gebėti mąstyti savo galva ir priimti sprendimus.

TURINTYS PROBLEMŲ SU ALKOHOLIU - NEPAGEIDAUJAMI.

PLATESNĖ INFORMACIJA TELEFONU:

+370 (646) 42 673

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Darbas kadencijomis

Sveikatingumas

Visos socialinės garantijos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

2400-3499 €/mėn. į rankas

UAB „Bauema“

Įmonė specializuojasi inžinerinių tinklų tiesimo, telekomunikacijų ryšių, asfaltavimo, gerbūvio atstatymo darbuose Lietuvoje ir visoje Europoje.

Platesnė informacija telefonu:
informacija apie UAB „Bauema“
2
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2022 m.