Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
VšĮ „Antakalnio poliklinika“

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas

Nuo 1983 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - VšĮ „Antakalnio poliklinika“

Darbo pobūdis

saugos ir sveikatos, gaisrinės ir civilinės saugos reikalavimų politikos ir sistemos įstaigoje įgyvendinimas ir palaikymas;
darbuotojų instruktavimas bei mokymų vedimas darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos srityse;
privalomų darbuotojų sveikatos tikrinimų organizavimas;
profesinės rizikos šaltinių identifikavimas, prevencinių priemonių organizavimas;
nelaimingų atsitikimų, profesinių lygų tyrimas ir prevencija;
darbuotojų ir padalinių vadovų konsultavimas;
saugos ir sveikatos kultūros skleidimas.

Reikalavimai

aukštasis arba jam prilyginamas išsilavinimas;
ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis, susijusios veiklos srityje;
teisės aktų, reglamentuojančių profesinę sritį išmanymas ir gebėjimas taikyti praktiškai;
darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
priešgaisrinės ir civilinės saugos pažymėjimas;
gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
iniciatyvumas, savarankiškumas, vidinė motyvacija ir komunikabilumas.

Mes jums siūlome

profesionalią, bendradarbiaujančią komandą, kuri yra pasiruošusi jums padėti;
profesinio tobulėjimo galimybes;
galimybę realizuoti savo idėjas įgyvendinant pokyčius;
patirtį diegiant saugos ir sveikatos kultūrą sveikatos įstaigoje.

Atlyginimas

Nuo 1983 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VšĮ „Antakalnio poliklinika - šiuolaikiška, dinamiška įstaiga, teikianti kokybiškas paslaugas. Daug dėmesio skirianti paslaugų prieinamumui bei kokybei.
informacija apie VšĮ „Antakalnio poliklinika“
2468 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
746
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1485 €
25% uždirba 1485-2143 €
25% uždirba 2143-2951 €
25% uždirba nuo 2951 €