VšĮ "Mūsų pėdutės"
Daugiau apie įmonę »

Darželio auklėtoja (-as) Vilniuje (vasarai)

Vilnius - VšĮ "Mūsų pėdutės"

Darbo pobūdis

Ieškome Vilniuje žmogaus, kuris galėtų vasaros metu pavaduoti į atostogas išeinančius privataus darželio darbuotojus (auklėtojas ir asistentes). Labai lauktume studenčių.

JEI ESATE ŽMOGUS, KURIS:
1. Labai mylite vaikučius
2. Tikrai esate pasiryžęs ir degate noru dirbti su vaikais
3. Turite automobilį (tai būtina, nes pas mus nevažiuoja viešasis transportas)

TADA KVIEČIAME JUS SKAITYTI TOLIAU:

Jums reiktų pavaduoti auklėtojas arba asistentes, kurios tuo metu atostogaus. Reiks organizuoti vaikučių priežiūrą ir ją įgyvendinti (vaikų asmeninė higiena, pamaitinimas, perrengimas, ugdymas ir pan.), teikti tėvams grįžtamąjį ryšį apie vaiką. Darbas ramioje vietoje, nuosavame name, šalia ežero. Vasarą daug laiko būname savo kieme.

Reikalavimai

DARBO LAIKAS: darbo dienomis pilnu etatu (8 val. plius 1 val. pietų pertrauka).
Dirbti reiktų nuo birželio 1 dienos iku rugpjūčio 31 dienos.

Darželis įsikūręs Antežeriuose. Jie yra netoli Zujūnų, netoli Pilaitės, Justiniškių ir Pašilaičių. Nuo Vilniaus vakarinio aplinkkelio iki mūsų 5 minutės kelio.

PRAŠOME SIŲSTI CV TUOS KANDIDATUS, KURIE ATITINKA REIKALAVIMUS IR TIKRAI GALI BEI NORI DIRBTI ŠĮ DARBĄ

Mes jums siūlome

Nuostabi darbo vieta;
Puikus kolektyvas;
Skanėstai darbuotojams kiekvieną savaitę.

Privatus vaikų darželis "Mūsų pėdutės"
Informacija apie VšĮ "Mūsų pėdutės"
1091 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Agnė Stasiulytė