Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Agropraktika"
Daugiau apie įmonę »

Daržovių sodinukų ūkio darbuotojai

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB "Agropraktika"

Informacija apie darbo pobūdį, apgyvendinimą.

Informacija apie ūkį/Apgyvendinimą

Ūkyje auginami įvairūs daržovių sodinukai: kopūstai, žiediniai kopūstai, lapiniai kopūstai, briuselio kopūstai, porai, svogūnai,moliūgai ir kt. Ūkis įsikūręs netoli jūros pakrantės, šalimais rasite ir didesnį Bristol miestą.Gyvenimo sąlygos- mobilūs nameliai, nuoma- £27/ žmogui per savaitę. Dujos ir elektra apmokama pagal sunaudojimą.

Darbo pobūdis/Apmokėjimas

Sodinukų sodinimas rankomis ir naudojantis sodinimo mašinomis, padėklų dėstymas šiltnamyje, perkėlimas iš šiltnamio į lauke esančias drėkinimo vietas. Valymo ir priežiūros darbai. Stalažų remontas, aptvarų priežiūra, dažymas ir padėklų plovimas bus pasiruošiamieji darbai prieš sezoną. Krautuvo vairavimo patirtis labai naudinga, jeigu jus toks darbas domina ir tai sugebate.

Kovo ir liepos mėnesiais numatoma nemažai viršvalandžių norintiems daugiau darbo valandų. Įprastai darbo laikas yra nuo 8:00 iki 16:30, bet neretai darbo laikas prasitęsia iki 20:00h, per savaitę bus suteikta 1 išeiginė diena. 1 paprasta darbo valanda bus apmokama didesniu 7,90£/h tarifu, viršvalandžiai 1,5 karto didesniu tarifu. Apmokama kas savaitę tiesiai į banko saskaitą

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Atsakingumas
  • Darbštumas

Privalumai:
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir patirtis vairavime.

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome
Garantuotą įdarbinimą pas tiesioginį darbdavį;
Gerą įdarbinimo laikotarpį ir daug darbo valandų;
Apgyvendinimą su būtinais patogumais netoli darbo vietos;
Motyvuojantį atlyginimą;
Pagalbą būnant užsienyje;
Metinį kelionės ir sveikatos draudimą;
Galimybę susipažinti su kitomis kultūromis
UAB "Agropraktika"

UAB "Agropraktika"

Mes siūlome jums garantuotą darbą ir apgyvendinimą ūkyje. Anglų kalbos tobulinimo, keliavimo bei pinigų užsidirbimo galimybę, taip pat galimybę plėsti savo akiratį, susirasti draugų iš kitų šalių,kas tikrai jums padės ateityje siekiant karjeros.

Panašūs skelbimai: