Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „EX FACTORY JEWELRY“

Deimantų Parduotuvės Vadovas(-ė) Vilniuje

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EX FACTORY JEWELRY“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie naujo parduotuvių tinklo „MarryMe by Ribas“ parduotuvių vadovą (-ę)!

Pagrindinės darbo užduotys:
  • Parduotuvės veiklos koordinavimas
  • Komandos formavimas: darbuotojų atranka ir ugdymas, geros atmosferos kolektyve sukūrimas
  • Tinkamo prekių pateikimo, patrauklaus parduotuvės vaizdo užtikrinimas
  • Tikslų darbuotojams nustatymas, jų darbo planavimas ir įvykdymo kontrolė
  • Aukštos klientų aptarnavimo kultūros parduotuvėje formavimas
  • Pagalba direktoriui koordinuojant parduotuvių tinklo plėtrą

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas ir panašaus darbo patirtis
  • Prekybos procesų išmanymas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę
  • Puikūs personalo valdymo įgūdžiai: gebėjimas atsirinkti darbuotojus, juos ugdyti ir burti komandą, iškelti darbuotojams individualius ir komandinius tikslus
  • Puikūs planavimo, organizavimo ir kontroliavimo įgūdžiai
  • Pozityvumas, gebėjimas įkvėpti kolektyvą, mokėjimas pripažinti ir įvertinti darbuotojų pastangas bei pasiekimus
  • Reiklumas sau ir kitiems, gebėjimas užsibrėžti tikslus ir jų siekti, objektyvumas

  • Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą aukštosios juvelyrikos salone Vilniuje,
  • Galimybę realizuoti save prisidedant prie naujos parduotuvės kūrimo,
  • Galimybę tiesiogiai mokytis iš sėkmingą deimantų verslą vystančio Izraelio deimantų biržos nario ir gemologo Alon Ribas
  • Priedus priklausančius nuo rezultatų
  • Karjeros galimybes

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
Priedai priklausantys nuo rezultatų

„MarryMe by Ribas“ tai tarptautinį pripažinimą pelnę, aukščiausios klasės deimantų ekspertai Lietuvoje. „MarryMe by Ribas“ priklauso didžiausiam, svarbiausiam ir vienam seniausių deimantų prekybos centrų pasaulyje. Ribas šeima yra vienintelė Baltijos šalyso, priklausanti Izraelio deimantų biržai.
informacija apie UAB „EX FACTORY JEWELRY“
2419 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.