Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CITY SERVICE įmonių grupė

DELFI SPORTO CENTRO ADMINISTRATORIUS (-Ė) (-0,5 etato)

320-360 €/mėn. Į rankas
Vilnius - CITY SERVICE įmonių grupė

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir aptarnavimas, srautų valdymas;
Skambučių priėmimas, informacijos teikimas telefonu;
Vadovo deleguotų užduočių vykdymas;
Darbas su R-Keeper ir Nsoft programomis;
Organizuotumas, Švaros palaikymas.

Reikalavimai kandidatui

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Paslaugumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą individualiai ir komandoje;

Mes Jums siūlome

Savarankišką ir įdomų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlyginimą;
Sportišką kolektyvą ir aplinką;
Visas socialines garantijas.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad jame pateikti asmens duomenys bus saugomi pagal UAB „Vandens parkas“ privatumo pranešimą dėl kandidatų į laisvas darbo vietas duomenų tvarkymo ŠIMAS_kandidatams-i-laisvas-darbo-pozicijas.pdf

Atlyginimas

320-360 €/mėn. į rankas

UAB "Vandens parkas"

„Vichy" vandens parkas - tai moderniausias Baltijos šalyse uždaras teminis vandens parkas, skirtas visai šeimai. Kviečiame prsijungti prie mūsų energingos ir jaunatviškos komandos!