CVB klientas

Dezinfekuotojas - technikas

650-1300 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Įmonė teikianti kenkėjų kontrolės paslaugas (graužikų, vabzdžių, bakterijų ir virusų naikinimas) ieško darbininko, kurio atsakomybės bus:
  • Nuolatinė kenkėjų kontrolė;
  • Kenkėjų naikinimas maisto pramonės, švietimo, visuomeninio maitinimo, žemės ūkio ir kituose objektuose;
  • Darbas atliekamas individualiai.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis, kaip vidurinis išsilavinimas;
  • B kt. vairuotojo pažymėjimas - BŪTINA;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai ir komunikabilumas - BŪTINA;
  • Atsakingumas, sąžiningumas ir motyvacija;
  • Gebėti dirbti individualiai.

Privalumai:
  • Dezinfektoriaus pažymėjimas;
  • Žinios veterinarijos, biologijos, visuomenės sveikatos priežiūros srityje.

Mes jums siūlome

  • Darbinį automobilį ir telefoną;
  • Draudimą nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų;
  • Nuolatinį tobulėjimą ir mokymąsi;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką darbo aplinką ir paslaugų kolektyvą;
  • Darbo laiką I-V 8.00-17.00 val.

Atlyginimas

650-1300 €/mėn. į rankas

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;

www.darbintera.lt