Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "HILL International Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Didmeninės prekybos specialistas (-ė) Lenkijos rinkai (žūklės reikmenys)

Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už stabilų pardavimo tikslų įgyvendinimą ir kokybišką klientų aptarnavimą Lenkijoje. Jūsų klientai bus žūklės parduotuvių savininkai ir vadovai: vystysite ilgalaikius santykius tiek su esamais klientais, tiek inicijuosite naujus kontaktus – pristatysite produkciją, aiškinsitės poreikius, teiksite pasiūlymus, vesite derybas. Vyksite į nuolatines komandiruotes (1 – 2 kartus per mėnesį), dalyvausite parodose. Jūs taip pat padėsite klientams sudaryti prekių asortimentą, formuosite užsakymus.

Reikalavimai

Kandidatams į šią poziciją būtina sklandžiai kalbėti ir rašyti lenkų kalba, sėkminga aktyvių pardavimų (prekybos) patirtis, vairuotojo pažymėjimas. Privalumo suteiks sėkminga panašaus darbo pobūdžio patirtis, rusų ir/ar anglų kalbos mokėjimas, pomėgis žvejoti.

Mes tikimės, jog Jūs mėgstate bendrauti ir darote tai efektyviai, gebate planuoti savo darbo laiką bei esate orientuotas(-a) į rezultatą. Taip pat, Jūs greitai mokotės, esate kruopštus(-i), lengvai prisitaikote prie besikeičiančių aplinkybių ir lengvai užmezgate kontaktą su skirtingais žmonėmis.

Mes jums siūlome

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (mobilus telefonas, kompiuteris, automobilis darbo reikmėms). Mėnesinį atlygį sudaro bazinis darbo užmokestis, kuris priklausys nuo jūsų turimų pardavimo kompetencijų bei darbo patirties, ir priedai už pasiektus rezultatus. Priklausomai nuo kompetencijos ir darbo rezultatų, galimos ir papildomos naudos.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, Jūsų kandidatūros lauksime iki 2018 m. spalio 19 dienos. Gyvenimo aprašymą ir originalų motyvacinį laišką siųskite el. paštu temos laukelyje nurodydami poziciją („Didmeninės prekybos specialistas“).

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime su atrinktais kandidatais.
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Panašūs skelbimai: