Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Klaipėdoje Fantastiška INTERACTIVE studios žaidimų vedėjų komanda su nekantrumu laukia TAVĘS!

6,16-24,03 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Klaipėda, Palanga, Gargždai - UAB „SP STUDIO“

Darbo pobūdis

Esi aktyvi, iššūkius mėgstanti, pozityvi, atsakinga, punktuali, komunikabili, reprezetantyvi asmenybė?
Tokios mes ir ieškome!

Kuom Interactive Studios fantastiška?

Neturi darbo patirties? LABAI GERAI, jos tau neprireiks! IŠMOKYSIME vesti žaidimus ir SUMOKĖSIME už tavo laiką, skirtą mokymams.

Abejoji, ar pavyks suderinti darbą su mokslais bei mėgstamu hobiu? UŽTIKRINAME – pavyks! ŠEŠI skirtingi darbo laiko VARIANTAI - šimtaprocentinė tikimybė skirti laiko sau, mokslams, pramogoms bei pinigams užsidirbti.

Stabilus darbo užmokestis ir MOTYVUOJANTYS PRIEDAI!

Poilsio pertraukėlių metu naudokitės masažiniu krėslu bei mėgaukitės kava ir užkandžiais.
PRISIJUNK prie Interactive Studio Komandos, AUK kartu su mumis ir KILK karjeros laiptais!

“Interactive Studios“ kompanija yra rinkos lyderė, teikianti techninio aptarnavimo paslaugas internetinių žaidimų platformas turintiems partneriams bei investuojanti laiką į darbuotojų mokymus.

www.facebook.com/StudiosInteractive

www.instagram.com/p/CjSbsjIMmum/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Privalumai:

✔️ Lankstus darbo grafikas.
✔️ Valandinis atlygis nuo 6,16 € iki 24,03€.
✔️ Motyvuojanti priedų sistema.
✔️ Taksi paslaugos po vidurnakčio.
✔️ Saviraiškos laisvė.
✔️ Karjeros galimybės mūsų tarptautinėje kompanijoje.
Tapti internetinių žaidimų vedėju (-a) paprasta – SIŲSK CV
Arba paskambink mums telefonu +370 646 50929
VISUOMET ESI ČIA LAUKIAMAS !!

Reikalavimai darbuotojui

Mums patiksi, jeigu:
  • Esi punktuali (-us) ir atsakinga (-as);
  • Laikaisi susitarimų kaip ir mes;
  • Šypsena tavo geriausias draugas;
  • Pozityvus mood‘as tavo kasdienybė;
  • Nori augti ir tobulėti kartu su mumis.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Taksi paslaugos nakties metu saugiam atvykimui į/iš darbo.

Atlyginimas

6,16-24,03 €/val. neatskaičius mokesčių
6,16 -24,03 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB „SP STUDIO“

Kviečiame prisijungti prie draugiškos UAB "SP STUDIO" žaidimų vedėjų komandos. Mūsų įmonė bendradarbiauja su visame pasaulyje garsiais žaidimų operatoriais, taip pat teikia produkto sukūrimą ir pristatymą galutiniam vartotojui.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „SP STUDIO“
1442 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1534 €
25% uždirba 1534-1758 €
25% uždirba nuo 1758 €