Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ECOSERVICE grupė

Dispečeris (logistikos koordinatorius) Vilniuje

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Nuoseklus Vilniaus logistikos ekipažų darbų planavimas;
Komunikacija su vairuotojais, vadybininkais ir klientais dienos eigoje, sprendžiant iškylančius operatyvinius klausimus;
Dokumentų bei užsakymų formavimas, jų administravimas.

Slankusis darbo grafikas - nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10 val. iki 22 val. (darbo laikas gali keistis).
Darbo vieta: Minsko pl. 26 A, Vilnius

Reikalavimai

Koordinacinio darbo patirtis (logistikos srityje - privalumas);
Geri šnekamosios rusų k. įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas, orientacija į rezultatą;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

800 Eur, atskaičius mokesčius, atlyginimą;
Dalinį kelionės į /iš darbo išlaidų apmokėjimą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Realias karjeros perspektyvas;
Draugišką kolektyvą, kuris visada pasirengęs padėti.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1489 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
368
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 727 €
25% uždirba 727-1146 €
25% uždirba 1146-1849 €
25% uždirba nuo 1849 €