Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „VEIKA“

Dizainerė (-is)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „VEIKA“

Darbo pobūdis

  • Dizainų sukūrimas ir failų paruošimas DIMENSE spaudai;
  • Darbas su tarptautinių klientų užsakymais, ruošiant tapetų, paveikslų, plakatų, reklamų, pakuočių ir t t dizaino darbus bei jų tobulinimas;
  • Darbas su Photoshop ir Iliustrator programomis;

Reikalavimai darbuotojui

  • Dizaino pakraipos studijos (gali būti paskutinio kurso studentas/-ė);
  • Darbas su Photoshop ir Iliustrator programa ;
  • Kruopštumas, kūrybiškumas, atsakingumas;
  • Gebėjimas laiku atlikti paskirtus darbus;
  • Mokėti planuoti savo darbo laiką;
  • Anglų kalba (privaloma)

  • Darbą su inovatyvia technologija ir jos pritaikymas skirtinguose projektuose ir srityse;
  • Darbas su dizaineriais ir spaudais namais iš viso pasaulio;
  • Galimybė auginti ir tobulinti savo profesinius įgūdžius bei išreikšti savo kūrybiškumą;
  • Transportą atvykti į darbą.
  • Atlyginimas nuo 1100 eurų su galimybę augti.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „VEIKA“

UAB „VEIKA“

UAB Veika jau daugiau nei 25 metus kuria inovatyvius produktus bei technologijas tapetų gamybos įmonėms visame pasaulyje.

Pagrindinės veiklos kryptys – rašalų, medžiagų spaudai (tai pat ekologiškų be PVC tapetų ) ir skaitmeninių spausdintuvų gamyba. Įmonėje dirba daugiau nei 150 žmonių. Unikalia rinkos naujove tapo trimačių atspaudų tekstūrų (3D) spausdinimo technologija „Dimense“ ().

Mūsų vystomi prekiniai ženklai „Opti“, „Balance“, „Decojet“, „Ecodeco“, „Dimense“ – tai pažangiausių sprendimų kombinacijos, leidžiančios mums teikti visapusišką palaikymą verslo klientams.

Įmonėje yra įkurtos modernios mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijos (analitinė, dizaino, produktų pritaikymo, bandomosios spaudos), kuriose daugiau nei 20 specialistų tobulina ir kuria naujus produktus.
informacija apie UAB „VEIKA“
2048 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1427 €
25% uždirba 1427-1836 €
25% uždirba 1836-2204 €
25% uždirba nuo 2204 €