Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

DIZAINERIS (-Ė) - MAKETUOTOJAS (-A)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

IEŠKOME KŪRYBINGO, INICIATYVAUS IR SU CINKELIU KOMANDOS NARIO!

Reklaminės spaudos maketų dizaino kūrimas ir paruošimas spaudai;
Logotipų, firminio stiliaus kūrimas;
Įmonės įvaizdžio, WEB funkcionalumo tobulinimas;
Įmonės reklamavimas soc.tinkluose;
Įvairūs maketavimo darbai įmonės vidinei ir išorinei komunikacijai;
Įvairių kitų maketavimo užduočių ir projektų įgyvendinimas kartu su marketingo skyriaus kolegomis.

Reikalavimai

LAUKIAME TAVĘS JEI:

Turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;
Esi Adobe Photoshop ir kitų grafinio dizaino programų meistras;
Domiesi soc.tinklų reklamos galimybėmis;
Kruopštus darbų planavimas, Tau ne sunki užduotis, o kasdieninis įprotis;
Kūrybiškumas, iniciatyva ir netradicinis mąstymas Tau ne tik žodžiai;
Vertini savarankiškumą ir individualų darbą, bet pirmenybę teiki komandai.

TAVO PRIVALUMAI:

Žinios WEB puslapio funkcionalumui užtikrinti;
Noras augti, tobulėti, sužinoti ir pritaikyti naujausias tendencijas atspindinčius sprendimus.

Mes jums siūlome

Motyvuojantį darbo užmokestį;
Galimybę realizuoti savo idėjas ir nevaržomai askleisti turimus gabėjimus;
Draugišką darbo atmosferą ir pagalbą susidūrus su įvairiomis problemomis;
Visas soc.garantijas.

Įmonėje vid. atlyginimas 955€ – 18% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "ELGRANDAS"

Kompanijos veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnikos produkcija Lietuvoje bei Europoje.
Įmonės vertybės: komandinis komunikabilumas, profesionalumas, efektyvumas, novatoriškumas, verslumas. Jei Tavo vertybės sutampa- būk mūsų komandos dalimi!
Plačiau apie mus www.elgrandas.lt/lt/cms/apie-mus
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »