Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SOLVIDA“

DIZAINERIS (-Ė) (VERSLO DOVANOS)

700-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLVIDA“

Mūsų pasiūlymas Jums:

Kviečiame Jus į entuziastingą bendraminčių komandą stabilioje ir sėkmingoje įmonėje. Žadame įdomius projektus su žinomomis įmonėmis, patogias darbo sąlygas, puikias darbo priemones, gražias kolektyvo tradicijas; sąžiningą atlygį ir įkvepiančias motyvavimo priemones. Užtikrinsime pagarbą Jūsų idėjoms ir Jūsų asmenybei bei atsižvelgsime į Jūsų norą dirbti nepilną darbo dieną ar nepilną savaitę.
Norėtume pasiūlymą pristatyti išsamiau, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe tiesiogiai bendradarbiausite su pardavimo projektų vadovais: atidžiai išklausysite kliento lūkesčius, verslo dovanos paskirtį ir tikslą ir generuosite idėjas, kaip iš mūsų siūlomų verslo dovanų asortimento sukurti verslo dovanos koncepciją, geriausiai atsipindinčią kliento poreikius, kaip dovaną padaryti patrauklią, unikalią ir išskirtinę. Žinoma, Jūsų kūryba bus verta nuotraukos (retušuotos) ir gražaus teksto Solvidos socialiniuose tinkluose. Tikimės, kad domėsitės naujausiomis tendencijomis verslo dovanų pasaulyje ir panaudosite geriausias idėjas savo darbe. O mes suteiksime visas galimybe ir priemones.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties bei produktų kompozicijos ir fotografavimo pagrindus. Reikės puikių lietuvių kalbos žinių, gebėjimo skaityti anglų k. (kaip gi kitaip sužinosite pasaulio naujienas dovanų dizaino srityje?). Jei Jums svarbu, kad klientas būtų patenkintas ir sugrįžtų dar kartą, jei esate entuziastingas, motyvuotas, kūrybingas žmogus ir gebate dirbti dizaino programomis, nedelskite - siųskite C.V. dabar ! Pasikalbėkime.

Atlyginimas

700-850 €/mėn. į rankas
UAB „SOLVIDA“

UAB „SOLVIDA“

Solvida - tai daugiau nei dvidešimt metų rinkoje veikianti sėkminga, stabili įmonė. Siūlome klientams ne tik didžiausią verslo dovanų asortimentą, bet ir vykdome įvairius projektus, kurių dėka klientai turi išskirtines ir kūrybiškas dovanas. Mūsų misija - tapti geriausiu kliento pasirinkimu. Nuolat atnaujiname dovanų kolekciją ir siūlome klientams inovatyvius sprendimus. Per metus įvykdome daugiau nei 700 projektų, esame patikimi paslaugų teikėjai daugiau nei 1000 klientų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „SOLVIDA“
1013 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: