Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Baltijos didmena"
Daugiau apie įmonę »

DIZAINERIS (-Ė)

Vilnius - UAB "Baltijos didmena"

Darbo pobūdis

Ieškome dizainerio!

Mes - pirmasis ir didžiausias interneto išpardavimų klubas Baltijos šalyse MemberShop. Taip pat įkūrėme ir sėkmingai valdome gerai žinomą prekės ženklą NEWMOOD – tai naujausių garsių prekės ženklų drabužių ir avalynės kolekcijų parduotuvė internete. Suteikiame galimybę dirbti įdomų, dinamišką ir perspektyvų darbą ambicingiems žmonėms.

Tu - dizaineris, kurio mes ieškome. Domiesi naujausiomis web dizaino tendencijomis ir nuolat lavini savo estetinį skonį/suvokimą? Nebijai kiekvieną dieną susidurti su naujais iššūkiais ir netradicinių vizualinių sprendimų paieška, turi novatoriškų idėjų ir esi iniciatyvus? Nedelsk ir rašyk mums.

Siųsk savo PORTFOLIO bei CV jau dabar!

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Tobulos Adobe Photoshop žinios;
  • Kūrybingumas;
  • Greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Kruopštumas, atidumas, tvarkingumas, nuovokumas, konfidencialumas, punktualumas.

Itin vertiname:
  • Domėjimąsi mada ir naujausiomis dizaino tendencijomis;
  • Online marketingo principų išmanymą;
  • UX/UI išmanymą;
  • Neribotą kūrybinę energiją;
  • Web dizaino žinias.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Draugišką, jaunatvišką, darnų, veržlų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą ir geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.

MemberShop.lt – pirmoji Lietuvoje interneto parduotuvė, savo pirkėjams siūlanti garsiausių prekių ženklų kvepalų, kosmetikos, drabužių, avalynės, galanterijos ir t.t prekių išpardavimą internetu.
Informacija apie UAB "Baltijos didmena"
984 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Radavičius