Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „MultimediaMark“
Daugiau apie įmonę »

DIZAINERIS (-Ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MultimediaMark“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome grafikos dizainerio, iliustratoriaus. Darbas su multimedijos projektais, ekspozicijomis, pieštiniais žemėlapiais.

Reikalavimai

Išsilavinimas dailės, dizaino srityje;
Patirtis su specializuotomis programomis.

Mes jums siūlome

Mūsų kompanija pasižymi kūrybinga darbo atmosfera, siūlome kartu realizuoti įdomias naujas idėjas;
Patrauklų atlyginimą ir priedus nuo rezultatų;

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

UAB „MultimediaMark“ sėkmingai vysto ekspozicijų, interaktyvių žemėlapių, virtualios realybės, animacijos projektus.
informacija apie UAB „MultimediaMark“
1447 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.