Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
PERSONALO AKADEMIJA

DPD IR DHL SIUNTŲ PRISTATYMO KURJERIŲ VILNIUJE

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Siuntų surinkimas ir pristatymas aptarnaujamame maršruto rajone;
  • Nepristatytų siuntų grąžinimas siuntų terminale;
  • Mandagus ir kultūringas bendravimas su klientais.
Darbas valandomis:
  • DHL siuntos: nuo 12.00 iki 20.00 val. darbo dienomis;
  • DHL siuntos: nuo 08.00 iki 17.00 val. darbo dienomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo teisės;
  • Drausmingo vairavimo patirtis 2+ metai;
  • Tvarkingumas, atsakingumas ir orientacija į klientą;
  • Pažyma dėl neteistumo darbinimosi metu.

Įmonė siūlo

Atlyginimą pagal sistemą:
  • 800-1000 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - UAB Mitrena, kompanija, sėkmingai nuo 2004 metų veikianti transporto, logistikos srityse ir siūlanti platų paslaugų paketą – nuo smulkių (express tipo) ir dalinių krovinių pervežimo iki pilnų krovinių gabenimo.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, darbui Vilniuje ieškome