Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „DSP PLIUS“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „DSP PLIUS“

UAB "DSP Plius" - jau nuo 2007 metų sėkmingai vykdo veiklą. Yra greitai auganti, inovatyvi, viena iš darbo saugos priemonių (darbo drabužiai, batai, pirštinės, šalmai, gesintuvai ir t.t.) lyderių Lietuvoje. Esame vieninteliai itališkų "DIKE" avalynės ir stilingų darbo drabužių, "Tiger Grip", "Franz Mesch", vieninteliai oficialūs ir akredituoti "JSP" atstovai Lietuvoje. Taip pat atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip "Giasco", "SARA Workwear", "Feldtmann", "Protekt", "Giblor's, "DIAN", "Guide", "Stedman", "Portwest", "3M", "Delta Plus", "Snickers", "Cofra". Esame išskirtinai lankstūs ir operatyvūs - pas mus rasite prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių, todėl tikrai išsirinksite iš gausaus daugiau nei 10000 prekių rūšių asortimento. Nuo konkurentų skiriamės savo lojalumu ir maksimaliu atsidavimu klientui - vadybininkai patys lankosi pas klientus, pristato prekes ir apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis. UAB "DSP Plius" klientui skiriamas maksimalus dėmesys, o lojalūs klientai visuomet vertinami, todėl galime pasidžiaugti plačiu klientų ratu (daugiau nei 4000), kuriame gausu žinomų vardų ir kurie drąsiai mus rekomenduoja savo draugams bei verslo partneriams. Mūsų svarbiausias uždavinys - išsiaiškinti kliento poreikius, darbo aplinkos veiksnius ir padėti jam pasirinkti tinkamiausią produktą, kurį jis dėvės su didžiausiu malonumu. Stilius, komfortas ir saugus darbas šiuolaikinėje darbo aplinkoje - neatsiejami!
Jau 7-erius metus nemokamai organizuojame interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomojo pobūdžio seminarus visoje Lietuvoje. Šių renginių metu stengiamės įtraukti kiekvieną dalyvį ir išmokyti tiek pasirinkti, tiek dėvėti ir prižiūrėti darbo saugos priemones TINKAMAI. Supažindiname darbų saugos ir aplinkosaugos specialistus su naujausiomis ir moderniausiomis darbo saugos priemonių technologijomis ir naujovėmis bei suteikiame puikią progą jas išbandyti. Taip pat organizuojame ir individualius seminarus didesnėms įmonėms.
Mūsų misija - "Rūpinamės, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!"
"DSP Plius" priklauso Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams - didžiausiai verslo ir mokslo bendruomenei Lietuvoje.


UAB „DSP Plius, įmonės kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, tvarkys jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte savo CV ir motyvaciniame laiške tikslu įvertinti kandidato tinkamumą dirbti pageidaujamą darbą. Kandidatų asmens duomenys bus saugomi iki konkrečios darbuotojo atrankos pabaigos, vėliau sunaikinami. Turite teisę susipažinti su UAB „DSP Plius“ tvarkomais jūsų asmens duomenimis, teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų Bendrovės interesų, teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.