Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia

Duomenų centrų ir įmonių tinklų architektas

Vilnius - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Aš esu Darius Teišerskis, vadovauju Telia Duomenų Centrų ir Įmonių Tinklų Komandai. Šiuo metu ieškau naujo (-s) komandos nario (-ės), kuris (-i) norėtų prisijungti prie vienos stipriausių tinklų komandos.

Mūsų komanda aptarnauja Telia Lietuva duomenų centrų tinklus (4 dideli ir keliolika mažesnių duomenų centrų), kuriuose patalpintos daugumos Lietuvos įmonių infrastruktūros ir veikia didžiausi internetiniai portalai. Taip pat mes dirbame su tinklais, esančiais įmonių ofisuose – tai keletas tūkstančių įmonių, kurios patiki mums savo tinklų priežiūrą.

Tavo naujas iššūkis?

Būsi vienas (-a) iš architektų, atsakingų už technologinių sprendimų parinkimą Telia duomenų centrų tinklų infrastruktūrai bei įmonių tinklams. Kartu sieksime technologinės lyderystės, geriausių sprendimų ir dar didesnio klientų pasitikėjimo per kokybiškas paslaugas ir aukštą kompetenciją.

Tau patikėsime tinklo sprendimų kūrimą DC arba Įmonių tinklų paslaugoms, dideliems klientams. Dar viena svarbi darbo dalis bus tinklo sprendimų pristatymas ir konstruktyvus pagrindimas dėl kokių priežasčių šis sprendimas yra optimalus verslo ir technologine prasme.

Koks (-ia) esi Tu?

Turi sėkmingos patirties architekto (-ės) pozicijoje arba išaugai IT tinklų specialisto (-ės) rolę ir sieki savo specialybės aukštumų.

Tavo asmenybė:

  • Pasižymi analitiniu mąstymu ir orientacija į sprendimus;
  • Puikiai komunikuoji;
  • Esi organizuotas (-a) ir proaktyvus (-i).

Ką gausi prisijungęs(-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas (-a) atvykęs (-usi) į „Telia“, tavo naujų didelių galimybių namus.

Prisijungęs (-usi) prie mūsų, būsi svarbi įdomios kelionės dalis, „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą.

IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai ir mūsų didžiausia aistra, tad, prisijungęs (-usi) prie talentingų žmonių komandos, prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas (-a) šioje pozicijoje, gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 3148 Eur (neatskaičius mokesčių) iki 4723 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį, į kurį įeina:

  • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
  • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
  • Papildomos atostogų dienos;
  • Lanksčios darbo sąlygos;
  • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
  • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
  • Nuostabių kolegų iš Skandinavijos ir Baltijos šalių draugija.

Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Telia Tinklo paslaugų komandos? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Prisijunk prie Telia!
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.