UAB „Aardvark Technologies“
Daugiau apie įmonę »

Duomenų įvesties specialistas - (ė)

450-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aardvark Technologies“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, kuris pasižymėtų sisteminiu mąstymu, būtų imlus, iniciatyvus, komunikabilus, nekonfliktiškas, darbą atliktų laiku ir atsakingai.
Įdomus darbas su specializuotomis lošimų valdymo sistemomis. Duomenų įvedimo ir apdorojimo kokybės užtikrinimas.
Darbas slenkančiu grafiku. Gali būti studentas, jeigu studijos netrukdys darbo grafikui.

Reikalavimai

  • greita orientacija, kruopštumas, atidumas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • komandinio darbo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas, įdomų darbą;
  • draugišką kolektyvą;
  • karjeros galimybes;
  • socialinės garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • įvadinius ir kitus mokymus bei darbą profesionalų komandoje;
  • įdomią ir vertingą patirtį jūsų karjeroje

Atlyginimas

450-600 €/mėn. į rankas

Esame Aardvark Technologies programinės įrangos kūrimo padalinys. Sutelkę jaunų specialistų pajėgas, kuriame lošimų valdymo sistemas.

Mūsų kuriamos pažangios technologijos geba automatizuotai atlikti duomenų analizės bei sprendimų priėmimo procesus realiu laiku, kad lošimų procesų valdymas taptų efektyvus bei paprastas.

Aardvark platforma apjungia esamas organizacijų sistemas, duomenų srautus, procesus, pateikdama procesų valdytojams reikalingą informaciją individualizuotoje vartotojo paskyroje.

Aardvark Technologies platformos dėka organizacijos gali stebėti ir valdyti realiu laiku vykstančias lošimo operacijas, reaguoti į prognozuojamus pokyčius, priimti optimaliausius sprendimus bei vertinti, kaip įgyvendinami strateginiai tikslai.
Informacija apie UAB „Aardvark Technologies“
1696 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 997 €
25% uždirba 997-1258 €
25% uždirba 1258-2128 €
25% uždirba nuo 2128 €
Vadovas: Simas Denisovas