Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Duomenų koordinatorius (-ė) finansų srityje (terminuota sutartis)

568-707 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
SUPERDARBDAVYS 2019 II vieta paslaugų kategorijoje

Apie poziciją:

Darbas AML (Anti Money Laundering) srityje. Pagrindinė užduotis - tikrinti klientų vykdomas bankines transakcijas esamuoju laiku ir įvertinti ar jos yra galimos. Itin svarbus gebėjimas greitai priimti teisingus sprendimus, kadangi tai turės įtakos kliento kreditingumui. Atliekamos užduotys reikalauja atidumo bei tikslumo. Mokymų metu bus suteikiamos instrukcijos, kuriomis vadovaujantis reikės tikrinti bankines operacijas.

Startas - rugsėjo 28 dieną!

Siūlome tau:

  • Įdomų darbo pobūdį - tikrinsi bankines operacijas AML srityje
  • Terminuotą darbo sutartį iki gruodžio 31 d.
  • Laisvus savaitgalius! Skyriaus darbo laikas: I - V, nuo 08:00 iki 17:30 val.
  • Vietą mokytis, augti ir ugdyti savo gebėjimus!

Reikalavimai:

  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai
  • Gebėjimas bendrauti ir rašyti anglų kalba (B2 lygis)
  • Dėmesys detalėms
  • Atsakingumas
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus
  • Privalumas - žinios arba patirtis finansų srityje

Suaplikavę į šią poziciją pasitikrinkite savo el.paštą, ten jūsų lauks trumpi testai, kuriuos atlikę galėsite sužinoti šiek tiek daugiau apie save! Apie kitą atrankos etapą informuosime tik atrinktus kandidatus.DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus vienerius metus nuo kandidatavimo į šią poziciją dienos. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo. Kandidatui nesutinkant su vienerių metų duomenų saugojimo terminu, jis (ji) privalo informuoti Transcom Worldwide Vilnius personalo skyrių el. pašto adresu: nurodant pageidaujamą asmeninių duomenų saugojimo terminą.

Atlyginimas

568-707 €/mėn. į rankas
SUPERDARBDAVYS 2019
II vieta paslaugų kategorijoje
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba beveik 26 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien.
Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas: lt.transcom.com/lt/careers
informacija apie UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
765
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: