Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Elektrolita“

Dviračių surinkėjas / mechanikas / gamybos darbuotojas

1000-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Elektrolita“

Darbo pobūdis

  • Elektrinių dviračių surinkimas ir testavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas
  • Atsakingumas
  • Orientacija į rezultatą

Įmonė siūlo

  • Maloni ir draugiška aplinka, jaunatviškas kolektyvas.
  • Konkurencingas visada laiku mokamas atlyginimas.
  • Nuo atlikto darbo kokybės priklausantys priedai prie atlyginimo.
  • Nemokamas naudojimasis kavos aparatu, arbata ir kiti virtuvės priedai.
  • Darbas dviračių gamykloje, Liepkalnyje.

Atlyginimas

1000-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo atlikto darbo kokybės priklausantys priedai prie atlyginimo.

Didžiausia elektrinių dviračių gamyklą Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Elektrolita“
2173 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1725 €
25% uždirba 1725-1834 €
25% uždirba 1834-2405 €
25% uždirba nuo 2405 €