Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

E. parduotuvės programuotojas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome PHP programuotojo (-os) ir kviečiame prisijungti prie didelę patirtį turinčios programinės, buitinės, elektroninės bei kompiuterinės įrangos prekybos įmonės, kuri turi filialus visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Jūs dirbsite e-prekybos skyriuje kartu su rinkodaros ir kitais specialistais. Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už e-prekybos tinklapio vystymą, administravimą ir programavimą, taip pat standartinio funkcionalumo papildymą naujomis funkcijomis, platformai reikalingų plėtinių paiešką, jų pritaikymą ir kūrimą.

Reikalavimai

1. Ne mažesnė kaip 3 m. patirtis su PHP. Patirtis programuojant kitas e-prekybos platformas (Magento, Prestashop, OpenCart ar kt. ) būtų jūsų privalumas.
2. Šiame darbe būtina mokėti MySQL, HTML, CSS, Jquery programavimo kalbas. Kandidatų bus prašoma atlikti užduotį minimaliam žinių patikrinimui.
3. Dėmesys kokybei ir smulkioms detalėms.

Įmonė siūlo

1. Konkurencingą atlyginimą.
2. Nuolatinį darbą sėkmingai veikiančioje ir žinomoje įmonėje.
3. Galimybę vystyti ir prisidėti prie didelės apimties e-prekybos sprendimų kūrimo.

Kandidatuokite per sistemą, nurodydami kokias e-prekybos platformas esate programavęs (-usi).

Kontaktinis nr.: 8 636 01096 (Kristina).

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »