AB „Vakarų laivų gamykla“

Ekologas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - AB „Vakarų laivų gamykla“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a) už paraiškų TIPK ir Taršos leidimams gauti rengimą; AIVIKS metinių statistinių ataskaitų ir mokesčių deklaracijų rengimą; GPAIS pakuočių, gaminių ir atliekų apskaitų, cheminių medžiagų/mišinių ir kitų privalomų apskaitų vedimą; bendrovių veiklos metu daromų poveikių aplinkai kontrolę ir monitoringo duomenų tvarkymą; aplinkos apsaugos vadybos sistemos diegimą ir tobulinimą.

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs:

turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą aplinkos apsaugos srityje; bent vienerių metų patirtį aplinkos apsaugos srityje; geras anglų ir rusų kalbų žinias; puikius darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Excel, Word); laisvą komunikaciją, derybų ir konfliktų valdymo įgūdžius. Esate savarankiškas (-a), kruopštus (-i) ir gebate dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą bei kolegų palaikymą;
draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą;
komandinį darbą;
terminuotą darbo sutartį;
susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos.
Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (12)
informacija apie AB „Vakarų laivų gamykla“
2504 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
138
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1106 €
25% uždirba 1106-1414 €
25% uždirba 1414-2650 €
25% uždirba nuo 2650 €

Jus taip pat gali sudominti: