Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Job in Logistics
Daugiau apie įmonę »

Ekspedicijos vadybininkas ( anglų, lenkų k.)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Esamų LTL krovinių importas/eksportas (Baltijos šalių regionas) samdytu transportu;
Bendravimas su įmonės partneriais ir klientais, užsakymų priėmimas;
Darbas su vežėjais, pasiūlymų ir sutarčių ruošimas;
Problemų atpažinimas, sprendimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis transporto ir logistikos srityje organizuojant krovinių gabenimą Baltijos šalių regione;
Geras anglų ir lenkų kalbų mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas;
Gebėjimas greitai orientuotis situacijose, organizuoti darbą ir operatyviai spręsti problemas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas sėkmingoje tarptautinėje įmonėje;
Konkurencingą darbo užmokestį;
Draugišką, jaunatvišką bendrų tikslų siekiantį kolektyvą.
Modernią darbo vietą centrinėje miesto dalyje.

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - viena sėkmingiausiai Europoje dirbanti logistikos įmonė, teikianti patikimus logistikos sprendimus savo klientams dirbantiems gamybos-prekybos sektoriuje. Šiuo metu įmonė vykdo plėtrą ir į savo komandą darbui Vilniuje kviečia patyrusį ekspedicijos vadybininką dirbti su Baltijos šalių regiono klientais.