Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Job in Logistics
Daugiau apie įmonę »

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) (anglų, rusų k.)

Nuo 1000 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

FTL/LTL krovinių gabenimo organizavimas ir nuolatinė kontrolė maršrutais (iš/į) Europą, NVS regioną;
Kasdienis bendravimas su klientais (užsakymų administravimas, kainų pasiūlymų teikimas, atsakymai į užklausas, kitų krovinių gabenimų dokumentų rengimas);
Krovinių gabenimo eigos valdymas ir iškylančių problemų operatyvus sprendimas;
Nuolatinių ryšių su verslo partneriais ir klientais palaikymas;
Sąskaitų kontrolė ir valdymas.

Reikalavimai

Darbo patirtis transporto - logistikos sektoriuje organizuojant krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Derybiniai ir bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų, perspektyvų darbą sėkmingoje kompanijoje, draugiškame kolektyve;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms;
Savirealizacijos, bei karjeros galimybes, konkurencingą atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - bendrovė, kurios pagrindinė veikla – saugus ir atsakingas tarptautinis krovinių gabenimas: sausuma, oru, geležinkelių ir vandens transportu. Įmonė teikia ir logistikos paslaugas: draudimo, krovos, sandėliavimo, muitinės agentų. Įmonė yra išplėtojusi nuolatinį maršrutų tinklą Europoje ir NVS šalyse.