Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CV House

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) | sausumos transportas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - CV House

Darbo pobūdis

Mūsų klientas- įmonė Klaipėdoje, teikianti tarptautines bei vietines transporto paslaugas jūra, oru ir sausuma.
Neatsiejamos įmonės vertybės – pagarba kiekvienam darbuotojui, klientui, partneriui, teisingumas ir pasitikėjimas.

Šiandien ieškome ekspedicijos vadybininko (-ės) arba logistikos paslaugų pardavimų žmogaus su patirtimi, kuris (-i) galėtų dirbti su savo klientų/vežėjų ratu už solidžius %.

Tavo užduotys:
Užsakymų vežėjams generavimas;
Nuolatinis bendravimas su vežėjais/ klientais;
Aktyvus krovinių pardavimas naujiems ir paskirstymas esamiems vežėjams, bei sąlygų suderinimas;
Sklandus ir savalaikis informacijos perdavimas komandai;
Kainodaros sudarymas;
Dalyvavimas tenderiuose ir SPOT krovinių pirkimuose pateikiant kainas;
Pardavimo rodiklių vykdymas.

Reikalavimai:

Rezultatyvi darbo patirtis sausumos logistikos/krovinių ekspedijavimo srityse;
Labai geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Geri komunikavimo bei derybų įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
Noras siekti aukštų rezultatų bei realizuoti save logistikos versle.

Mes siūlome:

Solidžias ketvirtines premijas;
Puikų kolektyvą, šiltą ir nuoširdų bendravimą;
Vadovą, palaikantį puikius santykius kolektyve;
Geras darbo sąlygas: modernų ofisą ir visas darbui reikalingas priemones;
Abonimentą lankytis sporto klube;
Galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
+ solidžios premijos už darbo rezultatus.
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsutlacijos.

Mūsų klientas- krovinių ekspedijavimo įmonė. Gyva, dinamiška, veržli komanda, kuri sparčiai augas tarptautinėje rinkoje.