UAB „Masona“

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) Vilniuje

1200-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Masona“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Ekspedicijos vadybininko (-ės), kuris prisijungtų prie ekspedicijos komandos MASONA biure Vilniuje. Galėsi gilinti žinias apie transporto ir logistikos tendencijas.

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

Organizuoti krovinių pervežimus sausumos transportu;
Kontroliuoti krovininių judėjimą;
Bendrauti su krovinio siuntėjais / gavėjais ir vežėjais;
Plėsti naujų vežėjų paiešką;
Darbti su modernia  CRM programa;

Reikalavimai

Tikimės, jog Tu:

turi puikius lenkų kalbos įgūdžius (žodžiu);
domiesi transporto ir logistikos tendencijomis;
noriai prisiimi asmeninę atsakomybę už Tau paskirtas užduotis;
turi patirties dirbant su kompiuteriu;
turi patirties  transporte / ekspedicijoje;
moki kitas užsienio kalbas.

Mes jums siūlome

Bazinis atlyginimas - 1200 Eur, su priedais siekia 2000 Eur  ir daugiau (neatskaičius mokesčių ). Atlyginimo dydis priklauso nuo profesinės patirties ir pasiektų rezultatų.

Kontaktinis asmuo  papildomai informacijai: Svajūnas +37068010999.

Kodėl "Masona" ?

Esame novatoriška ir talentinga   komanda kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai.  Padėsime tau augti  profesiškai ir tikime, kad tu sėkmingai prisidėsi prie afektyvių sprendimų kūrimo. Dirbdamas šioje pozicijoje turėsi erdvę ambicingiems tikslams.

Darbo laikas: 8.00 -17.00  (galimybė planuoti darbo laiką susitarus individualiai);
Su reikalavimus atitinkančiais kandidatais susisieksime nedelsiant;
Konfidencialumą garantuojame !

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo profesinės patirties ir pasiektų rezultatų.

Transporto ir logistikos paslaugų kompanija įkurta 2010 m.
Plečiame savo veiklą ir kviečiame į savo kolektyvą motyvuotus, iniciatyvius, energingus darbuotojus