Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
PERSONALO AKADEMIJA

EKSPORTO PARDAVIMŲ VADYBININKO ISPANIJOS RINKAI (Hi-Tech LED apšvietimo sprendimų lyderis Baltijos šalyse)

1200-1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Įmonės gaminamos produkcijos pardavimai ISPANIJOS rinkoje;
  • Naujų klientų paieška;
  • Komunikacija su nuolatiniais klientais, komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas;
  • Pasirašytų sutarčių projektų eigos administravimas.

Reikalavimai

  • Geras ispanų ir anglų kalbos mokėjimas;
  • Aukštasis (techninis) išsilavinimas;
  • Sėkminga asmeninė patirtis aktyviuose pardavimuose nuo 2 metų;
  • Darbo patirtis su LED sistemomis, statybų/ interjere naudojamomis medžiagomis - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą 1200 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Realius nuo 400 eurų/mėn. neto ir daugiau priedus už darbo efektyvumą;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas, stabiliai veikiančioje kompanijoje;
  • Įdomų ir dinamišką darbą, kupiną profesinių iššūkių;
  • Nuolatinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - Hi-Tech technologijų kompanija, viena didžiausių industrinio ir komercinio LED apšvietimo sistemų gamintojų Baltijos šalyse. Aukštos kokybės produkcija gerai žinoma ir labai paklausi daugiau nei 40 išvystytų pasaulio šalių.

Kompanijai, stiprinančiai savo plėtra užsienio rinkose, darbui Vilniuje ieškome