Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Simplika“
Daugiau apie įmonę »

EKSPORTO PLĖTROS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

Tavo pagrindinė užduotis bus identifikuoti bei pritraukti tikslinius eksporto partnerius. Domėtis ir ieškoti efektyviausių sprendimų bei strategijų verslo plėtrai. Taip pat dalyvausi strateginiuose komandos susitikimuose, bendrų įmonės idėjų vystyme.

Tikslus išsikelsime drauge, tačiau dirbsi savarankiškai, be nuolatinės priežiūros. Tai reiškia, kad tikslams pasiekti galėsi veikti sau priimtinais metodais, tačiau visada turėsi galimybę pasitarti su kolegomis. „BeDigital“ atstovauja įvairių industrijų įmones, todėl darbas nebus monotoniškas.

Reikalavimai:

● Patirtis B2B pardavimuose;
● Analitinis, kritinis mąstymas ir geri derybiniai įgūdžiai;
● Entuziazmas ir iniciatyvumas;
● Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
● Puikios anglų kalbos žinios (kitų užsienio kalbų mokėjimas – privalumas).

Dirbdamas mūsų komandoje, šioje pozicijoje:

● Stipriai pagilinsi žinias verslo vystyme;
● Ugdysi savo kritinį mąstymą;
● Turėsi galimybę įgyvendinti savo idėjas;
● Gausi fiksuotą atlyginimą ir bonusus už pasiektus rezultatus;
● Dalyvausi mokymuose ir konferencijose;
● Susipažinsi su daugybe įdomių bei verslių žmonių.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )
UAB „Simplika“

UAB „Simplika“

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientas - „BeDigital“ specializuojasi verslo vystymo, plėtros, eksporto procesuose, pasitelkiant naujausias technologijas bei patirtį. Jau nuo 2011 metų padeda įmonėms sėkmingai augti, pritaikydami nestandartinius verslo plėtros sprendimus. Plačiau apie įmonę: