UAB „Dextera“

Eksporto vadybininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dextera“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška užsienio rinkose, ryšių su užsienio partneriais užmezgimas ir plėtojimas.
Įmonės produkcijos pardavimų plėtra užsienyje, įvedimas į naujas rinkas.
Profesionalus bendradarbiavimas su užsienio rinkos klientais, jų aptarnavimas telefonu ir el.paštu.
Pardavimo proceso valdymas, atsiskaitymų kontrolė.
Įmonės ir jos produkcijos pristatymas klientams užsienyje vykstančių parodų, komandiruočių metu.
Eksporto strategijos vykdymas, tikslų kėlimas ir jų įgyvendinimas.
Komercinių pasiūlymų su įmonės gaminama produkcija rengimas ir siuntimas.
Įmonės parduodamų produktų išmanymas, gebėjimas rasti abipusiai naudingus sprendimus ir alternatyvas.

Reikalavimai

Turite ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį pardavimų eksporto srityje parduodant produktų vertę, ne kainą.
Esate įgyjęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą.
Mokate ir kalbate anglų bei rusų kalbomis.
Esate orientuotas į rezultatą, imlus (-i) naujovėms, gebate greitai įsisavinti informaciją ir taikyti ją praktiškai.
Pasižymite energingumu, komunikabilumu, atsakingumu, sąžiningumu, iniciatyvumu, atkaklumu, pozityvumu.
Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius. Skaičiuojate, planuojate, rengiate ataskaitas Excel programa.
Turite patirties naudojantis buhalterinės apskaitos programa (privalumas).

Mes jums siūlome

Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas.
Atsakingą darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje.
Visas darbui reikalingas priemones.
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus individualius rezultatus

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (11)
informacija apie UAB „Dextera“
1370 €
Vid. atlyginimas bruto
200
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 997 €
25% uždirba 997-1289 €
25% uždirba 1289-1624 €
25% uždirba nuo 1624 €