Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DIPOL Latvija Sia

Eksporto vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - DIPOL Latvija Sia

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Derybos, produkto pardavimas;
  • Rinkos situacijos analizavimas;
  • Esant poreikiui atstovavimas įmonei tiek verslo susitikimuose, tiek tarptautinėse parodose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Rusų kalba (skaitymas, rašymas, kalbėjimas, supratimas) privaloma dėl bendravimo su kolegomis.
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Kompiuterinis raštingumas (Excel, Word);
  • Pozityvus mąstymas, pasitikėjimas savimi bei orientacija į rezultatą;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Nuosavas automobilis (būtų privalumas).

Įmonė siūlo

  • Motyvuojančią atlyginimo sistemą;
  • Karjeros galimybės;
  • Apmokymus ir galimybę ugdyti savo asmenines bei profesines kompetencijas;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Sia DIPOL Latvija – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos įmonė Latvijoje, aktyviai plėtojanti veiklą Lietuvoje, Estijoje bei kitose šalyse.