Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Mantinga“

EKSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS/-Ė

960-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė - UAB „Mantinga“

Darbo pobūdis

Jei Tu:
  • Esi kruopštus ir ataskaitų ruošimas yra tavo sritis.
  • Kiauras valandas gali kurti Excel lenteles bei jas tobulinti.
  • Moki priimti kritiką, atsižvelgti į kitų nuomonę ir nepasiduoti.
  • Sieki nuolat augti ir tobulėti, gilinti žinias bendradarbiaujant su kolegomis ir klientais.
  • Dokumentacijos ruošimas tau vieni juokai.
  • Esi pasiryžęs tapti puikios komandos bei pardavimo procesų ekspertu.

Reikalavimai darbuotojui

Jei šie dalykai tau nėra svetimi – tu jau beveik Mantingietis, o kad prie mūsų komandos prisijungtum užimdamas būtent šią laisvą poziciją, tau reikia:
  • Gerai mokėti anglų ir rusų kalbas.
  • Turėti aukštąjį išsilavinimą.
  • Gerai valdyti Excel ir kitas MS Office programas
  • Turėti puikius derybinius ir bendravimo įgūdžius.
  • Gebėti dirbti komandoje ir savarankiškai.
Puiku, jei:
  • Turi vairuotojo pažymėjimą.
  • Panašaus darbo patirties.

Įmonė siūlo

Mes MANTINGIEČIAI:
Esame kūrybiški, lankstūs ir atsakingi.
Nebijome pokyčių – džiaugiamės galimybe judėti pirmyn.
Klystame, prisiimame atsakomybę ir iš to mokomės.
Viduje – puoselėjame šeimyniškus santykius, išorėje – partneriškus.
Esame temperamentingi, ryžtingi ir energingi. Raudona – ne tik mūsų logotipo, bet ir charakterio spalva. 😊
Svajojame. Daug. Nes mąstome iki dangaus.
Įmonės turimas platus motyvacinių priemonių paketas.

Atlyginimas

960-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mantinga – tai 25 metai kūrybiškos kulinarijos ir mąstymo iki dangaus. Nuo šaldytos produkcijos, duonos iki gardžiausių kruasanų ar spurgų, asortimente – virš 1000 produktų ir jų sąrašas nuolat pildosi. Eksportuojame į 40 pasaulio šalių. Kaip vieni inovatyviausių ir didžiausių maisto gamintojų Baltijos šalyse, turime 4 modernias gamyklas, daugiau nei 1600 profesionalų komandą. Kiekvieną dieną puoselėjame savo vertybes :KŪRYBIŠKAI, LANKSČIAI ir ATSAKINGAI. Esame pasiruošę į mantingiečių būrį priimti naujus kolegas ir suteikti jiems galimybę suspindėti. Mes nuolat augame, einame pirmyn ir tobulėjame, todėl mums reikalingas profesionalų pastiprinimas – prisijunk prie „Mantinga“ komandos!