Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Matias“

EL. PARDUOTUVĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

620-750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Matias“

Mūsų pasiūlymas

Darbas Lavi.lt administratoriaus pozicijoje- tai puiki galimybė įgyti žinių ir gerosios patirties verslo srityje, kuri šiuo metu ypač aktuali. Apmokysime visų verslo paslapčių, suteiksime lankstų darbo grafiką, turėsite galimybę dirbti iš namų, suteiksime darbo priemones, užtikrinsime subalansuotą darbo krūvį, nuolatinę pagalbą ir pagarbą Jūsų asmeniniam laikui. Tikime, kad prisidėsime prie sėkmingos Jūsų ateities karjeros. Net jei studijuojate ar norėtumėt dirbti nepilną darbo dieną, o gal su individualios veiklos pažyma – tai puikus pasiūlymas. Aptarkime šį pasiūlymą išsamiai susitikimo metu - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Administruosite gaunamus klientų užsakymus, užsakysite produktus pas tiekėjus, pasirūpinsite savalaikiu produktų pristatymu į įmonės sandėlį. Prireiks ir kūrybiškumo: jei mūsų klientai pageidaus unikalių prekių, teks bendrauti su tiekėjais, bendrauti su klientais, pasiūlyti alternatyvas, suderinti terminus. Tikimės kruopštaus, tikslaus Jūsų darbo, nes klientai, perkantys lavinamuosius žaislus ir knygeles savo vaikams – jautrūs ir reiklūs. Atsakysite į klientų laiškus, įvesite informaciją į sistemą, siųsite naujienlaiškius klientams. Bus proga Jūsų kūrybiškumui pasireikšti, jei prisidėsite prie Facebook paskyros administravimo. Jei tai bus pirmasis Jūsų darbas – nuoširdžiai ir efektyviai apmokysime. Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sąsajų su vaikais ir jų ugdymu – ikimokyklinio ugdymo išsilavinimą ar darbo patirties su ikimokylinukais; Jums patinka žaislai ir vaikai; esate kūrybinga ir entuziastinga asmenybė, siekianti įgauti patirties versle ir pardavimuose. Reikės puikių lietuvių kalbos žinių žodžiu ir raštu; anglų k.įgūdžiai pravers bendraujant su tiekėjais. Jei Jums svarbu tinkamai aptarnauti klientus, dirbate kompiuteriu kruopščiai, tiksliai ir greitai ir žinote, kas yra Wordpress, tuomet Jūsų patirtį el.parduotuvėje laikytume privalumu ir pokalbiui pakviestume greičiau.
Apsilankykite mūsų el.parduotuvėje ir nedvejokite, siųskite savo CV, susipažinkime.

Atlyginimas

620-750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Matias“

UAB „Matias“

UAB “Matias” – sėkmingai veikianti ir jau gerai klientų žinoma el.parduotuvė Lavi.lt. Mūsų klientai džiaugiasi, galėdami pasirūpinti savo vaikų lavinimu ir tobulėjimu, įsigydami lavinamuosius žaislus, knygas, priemones. Mes siekiame padėti tėvams visapusiškai lavinti savo vaikus, nes lavinamas vaikas – protingas, linksmas, sveikas ir laimingas. Sužinokite apie mus internetinėje svetainėje ir mūsų Facebook paskyroje
Šiuo metu priimtume į komandą entuziastingą naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Matias“
2
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.