UAB "GIRILIS"
Daugiau apie įmonę »

El. parduotuvės vadybininkas

Vilnius - UAB "GIRILIS"

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome iniciatyvaus, organizuoto ir atsakingo El. parduotuvės vadybininko, pageidautina, turinčio analogiško darbo patirties ir gerai išmanančio rinkodarą.

Internetinės parduotuvės darbo organizavimas, nuo prekių katalogo priežiūros, bendravimo su klientais, iki prekių siuntimo pirkėjui.
  • El. parduotuvės priežiūra bei administravimas;
  • Konkurencinės rinkos stebėsena ir analizė;
  • Pirkėjų aptarnavimas el.parduotuvėje, bendravimas su klientais gyvai, telefonu, el. paštu;
  • Kruopštus prekių pakavimas ir išsiuntimas;
  • Rinkodaros planavimas ir vykdymas
  • Veiklos rodiklių analizė;
  • El. parduotuves tobulinimas, darbas su soc. tinklais, naujienlaiškių generavimas.

Reikalavimai

Patirtis dirbant e. komercijos srityje.
Pozityvus mąstymas, atsakingumas, imlumas ir savarankiškumas;
Lietuvių ir anglų kalbos žinios;
Džiaugsimės, jei jau teko užsiimti el. prekybos vystymu.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Programavimo žinios nereikalingos.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
Pastovų darbą;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą
Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai).

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Girilis" – daugiau nei 20 metų rinkoje veikianti autodetalių, tepalų ir chemijos produktų srityje. Esame įgalioti oficialūs atstovai Lietuvoje daugelio garsiausių Europos atsarginių dalių produkcijos gamintojų.
Šiuo metu aktyviai plečiame savo veiklą ir ieškome iniciatyvių bei energingų darbuotojų, siekiančių aukštų rezultatų.
Mes keičiamės, vystomės, augame ir siūlome prisijungti naujam komandos nariui.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (10) »